Za nami pierwszy zimowy akcent tego sezonu – w ostatnich dniach, w Korbielowie pojawił się pierwszy śnieg. Bez wątpienia, jest to ostatni dzwonek by zaplanować swój narciarski urlop, oraz podjąć decyzje o ewentualnych szkoleniach narciarskich lub snowboardowych.

Oferta naszej szkółki narciarskiej to zarówno szkolenia indywidualne, oraz grupowe, a także, dla najmłodszych, zajęcia w formie przedszkola narciarskiego.

Szkolenia indywidualne, mają zwykle formę jednej lub dwóch godzin dziennie z instruktorem. Po zajęciach zalecamy samodzielną jazdę i ćwiczenie tego, co przekazał instruktor. Każda kolejna godzina, to kolejny poziom, w drodze do narciarskiej perfekcji.

 

Pierwszy śnieg

Szkolenia grupowe, polecamy zarówno dla młodszych jak i starszych amatorów sportów zimowych.

Grupy kojarzymy zawsze dobierając kursantów według posiadanych umiejętności, oraz wieku.  Proponujemy zarówno grupy dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych. W związku z tym, jeśli nie masz kompana na zimowych wypad, może to być dobra alternatywa, by nawiązać nowe znajomości i wspólnie cieszyć się zimowym szaleństwem.

Zarówno szkolenia grupowe, jak i przedszkole narciarskie, to zajęcia trwające zwykle dwie, lub trzy godziny dziennie. Ich zaletą jest możliwość poznania nowych ludzi, rywalizacji, oraz co być może najważniejsze – cena, niższa od szkoleń indywidualnych.

Podsumowując, znajdziecie u nas pełną ofertę szkoleń, na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo, w naszej wypożyczalni sprzętu, pomożemy Ci wybrać i dopasować najlepszy dla Ciebie zestaw sprzętu. Dlatego nie zwlekaj, ruszaj ku narciarskiej przygodzie.

Zapraszamy do Korbielowa