ZIMA NA HORYZONCIE – Sezon Narciarski już blisko! Dni stają się coraz krótsze, temperatura spada, a wkrótce biały krajobraz za oknem stanie się codziennością. To oznacza jedno: nadszedł czas, by aktywnie przygotować się do zbliżającego się sezonu narciarskiego. Dni stają się coraz krótsze, a temperatura spada, a wkrótce biały krajobraz za oknem stanie się naszą codziennością.

Dlaczego to tak ważne?

Dla nas to ostatni dzwonek, ze względu na to, by systematycznie i starannie zadbać o wszystkie niezbędne przygotowania na inaugurację kolejnego zimowego sezonu. Nasza szczegółowa lista prac obejmuje nie tylko przeglądy maszyn i urządzeń. Także przygotowanie wyciągu do odbiorów technicznych, gruntowne porządki w wypożyczalni oraz pełen serwis sprzętu. W momencie, gdy warstwa śniegu będzie odpowiednia do rozpoczęcia zimowych szaleństw na stoku, chcemy być gotowi  w 100 procentach.

Dbaj o siebie i przygotowanie fizyczne

To także ostatnia szansa dla wszystkich miłośników sportów zimowych, by intensywnie pracować nad swoją formą fizyczną i kondycją. Świadomi jesteśmy, że dobra forma nie tylko znacząco zmniejsza ryzyko kontuzji. Przede wszystkim umożliwia pełne i bezpieczne cieszenie się białym szaleństwem na stoku.

Wybierz idealną lokalizację na zimowy urlop

No i co najważniejsze, przemyśl swój wybór lokalizacji na zimowy urlop. My gorąco zachęcamy Cię do odwiedzenia Korbielowa i naszego DOMKU ANDIAMO. W porównaniu do innych kurortów, u nas nie ma tłumów na stokach, a warunki naturalne do uprawiania sportów zimowych są wręcz doskonałe. Nasi doświadczeni instruktorzy nie mogą doczekać się rozpoczęcia sezonu, by zaoferować niezapomniane lekcje narciarstwa i snowboardu.

Zastanawiasz się, gdzie spędzić ten zimowy sezon? Wybierz Korbielów i dołącz do nas na stoku!

Do zobaczenia na śniegu, Andiamo 😊